Sukces Michaliny!
W grudniu odbył się etap szkolny matematyczno-plastycznego konkursu pt. „Matematyka – Lubię to!” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Najlepsze prace zostały wysłane do Wrocławia, gdzie dokonano ostatecznej oceny. Jurorami byli nauczyciele matematyki i pracownicy wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Sukces Michaliny! Czytaj więcej »








