Egzaminy rozpoczęte!

Seria egzaminów rozpoczęła się dziś – 11 maja – od języka polskiego. Jutro matematyka, a w środę będzie język angielski.

Ósmoklasiści stawili się w szkole punktualnie, wszyscy elegancko ubrani, wyposażeni w długopisy z czarnym tuszem… Choć atmosfera była podniosła i towarzyszyła jej odrobina niepewności, to na twarzach uczniów jednak pojawiły się uśmiechy!

Przed egzaminem pani dyrektor Joanna Gibiec przywitała wszystkich i życzyła powodzenia, a ks. Marcin Dawid przekazał pokrzepiające słowo i zmówił modlitwę.

Wszyscy ósmoklasiści solidnie się przygotowywali, więc mamy nadzieję, że nic ich nie zaskoczy!

Na wyniki przyjdzie nam czekać do 3 lipca.

Scroll to Top