Sobota, piękna pogoda, wiosna w rozkwicie, a w SPTE grupa ósmoklasistów rozwiązuje zadania z języka polskiego i matematyki 🙂
Po prostu nie ma to jak uczyć się w dobrym towarzystwie! Wzajemna mobilizacja, współpraca, praca we własnym tempie, a w razie trudności możliwość uzyskania wskazówek od nauczycieli. To chyba najlepszy przepis na efektywne powtórki.
Jedno sobotnie spotkanie już za nami, ale już umówiliśmy się na następne!
Magdalena Glac











