Dzień otwarty już za nami…

W sobotę 11 kwietnia drzwi Szkoły Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego zostały szeroko otwarte, aby dzieci (przyszli pierwszoklasiści) wraz z rodzicami mogli zwiedzić szkolne zakamarki i sale lekcyjne, porozmawiać z nauczycielami i wziąć udział w przygotowanych zajęciach.

Dzieci niczym zajączki – skocznie i z ochotą – wykonywały różne zadania, zbierając do koszyczków marchewki. Rodzice oczywiście zwiedzili szkołę, a potem mogli posiedzieć przy kawie, herbacie i przekąskach oraz porozmawiać ze sobą i z panią dyrektor.

Miło nam było gościć wszystkich odwiedzających. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu!

Scroll to Top