Czasem wystarczy chwila, jedna dobra decyzja, żeby uratować komuś życie – wie już o tym klasa 6, którą odwiedziła pani Maria Sikora – doświadczony ratownik medyczny.
Ludzkie życie to najcenniejszy skarb, trzeba umieć o nie dbać, trzeba też umieć je ratować! Spotkanie z panią ratownik okazało się nie tylko bardzo ciekawym wykładem, prowadząca postawiła przede wszystkim na działania praktyczne. Każdy uczeń mógł wypróbować poznane techniki na manekinach lub na swoich kolegach. I choć temat był poważny, uczniowie naprawdę zaangażowani a prowadząca pełna pasji, był też czas na śmiech. Bo przecież śmiech to zdrowie! Bardzo dziękujemy pani Marii za owocny czas, cierpliwość i całe mnóstwo wiedzy, którą się z nami podzieliła. Z tak przeszkoloną klasą każdy nauczyciel może się czuć bezpiecznie!
Alicja Czauderna











