Krzysztof Kłoda na Gali Laureatów

Już jakiś czas temu pisaliśmy o wielkim sukcesie Krzysztofa Kłody z klasy 7a, który zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

W czwartek, 8 maja Krzysztof razem z panią Magdaleną Glac pojechali do Bielska-Białej, gdzie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowana przez Śląskie Kuratorium Oświaty.

Krzysztof odebrał zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata, które uprawnia go do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Choć Krzysztof jest obecnie w klasie siódmej, to 100% wynik na egzaminie z matematyki ma już dziś zagwarantowany!

Gratulujemy raz jeszcze i życzymy dalszych sukcesów!

Scroll to Top