Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy
życzymy spokoju, radości i nadziei, która płynie z wielkanocnego poranka.
Niech ten czas będzie pełen rodzinnego ciepła, zdrowia, uśmiechu i wiosennej pogody ducha!

 Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie i Pracownicy

Scroll to Top