Życzenia świąteczne

Wielkanoc, którą niebawem będziemy przeżywać, jest czasem szczególnym w naszych domach, kościołach, ale również w naszej szkole.
Przygotowywaliśmy się do niej przez udział w Rekolekcjach Wielkopostnych, a także w ostatnim tygodniu nauki przez podejmowanie różnych wyzwań. Zwróciliśmy szczególną uwagę na drugiego człowieka, aby mu pomóc, pocieszyć, potowarzyszyć w samotności.
Uczniowie naszej szkoły chętnie otwierają swoje serca na potrzebujących. Ochoczo odpowiedzieli na akcję zbiórki ubrań, zabawek i słodyczy dla dzieci jednego z cieszyńskich przedszkoli, aby wesprzeć rodziny polskie i ukraińskie, będące w trudnej sytuacji. Przez przekazanie darów chcemy choć w małym stopniu rozweselić ich serca.

Wielkanoc to święta pełne refleksji i zamyślenia nad pięknem i nadzieją płynącą z wiary w zmartwychwstałego Jezusa.
Dlatego chcemy życzyć naszej „Szkolnej Rodzinie”, aby te święta były pełne:

Miłości – Wielkiego Czwartku,
Wiary – Wielkiego Piątku,
Nadziei – Wielkiej Soboty
I Radości – Wielkiej Nocy!

Alleluja – Jezus Żyje!

Radosnego Świętowania!

katechetki

 

 

Scroll to Top