SPTE otwiera drzwi

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego to szkoła otwarta: na różnorodność, zmiany, wiedzę, zabawę, świat, na wszystkich i na każdego!

Tradycyjnie już wraz z Nowym Rokiem otwieramy nasze drzwi jeszcze szerzej niż zwykle, po to, by mogli do nas zajrzeć ze swoimi pociechami rodzice dzieci, które od września rozpoczną swoją szkolną przygodę oraz ci, którzy rozważają zmianę szkoły swojego dziecka.

Zapraszamy serdecznie na cykl wydarzeń przygotowanych specjalnie dla Was, czekamy na Was zawsze o godzinie 17.00:

02.02.2023r. (czwartek) – CYRK – poznaj języki obce
03.03.2023r. (piątek) – LABORATORIUM – pobaw się nauką
31.03.2023r. (piątek) – SCENA – odkryj w sobie artystę

Zajrzyjcie do nas, zobaczcie naszą szkołę i naszą pracę, zastanówcie się i zostańcie z nami na dłużej! Na wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszej szkolnej gromadki, czekamy z niecierpliwością!

 

Scroll to Top