Półkolonie 2022

Półkolonie w SPTE przeszły już do historii… Był to fantastyczny czas spędzony na zabawie, rozmowach, żartach, różnorodnych zajęciach.

Ostatecznie zebrała się grupa 24 osób – Adam, Filip, Marcel, Tobiasz, Simona, Zosia, Nastka, Angelika, Marta, Nadiia, Maksymilian, Łukasz, Dominika, Maksym, Ania, Natalka, Milenka, Paweł, Hubert, Filip, Franek, Aaron, Ania i Emilka. 

Była to SUPER, EKSTRA  FENOMENALNA grupa – grzeczna, niemarudząca, uśmiechnięta, dzielnie znosząca upał i nieziemsko wysokie temperatury, zaangażowana we wszystkie zajęcia, chętna do współpracy …

Program półkolonii był bardzo różnorodny i na koniec aż trudno było wskazać atrakcję, która podobała się najbardziej. Byliśmy na warsztatach majsterkowania w Castoramie, na pikniku na Wzgórzu Zamkowym, pojechaliśmy do aquaparku w Żorach, zajeżdżając w drodze powrotnej na obiad do McDonald’s, odwiedził na iluzjonista Rafał Mulka, ozdobiliśmy drewniane sowy metodą decoupage, obejrzeliśmy w kinie film „Buzz Astral”, poszaleliśmy w bielskim EcoParku w Deche, daliśmy upust wyobraźni malując na mleku, ugniataliśmy przeróżne masy plastyczne i turlaliśmy się w kulach Bumper Ball.

To wszystko nie udałoby się tak dobrze, gdyby nie wspaniali opiekunowie – dwie panie Magdy, pani Karolina, pani Asia, pani Bożena, dwie panie Anie i pani Bogusia. 

Bardzo dziękujemy rodzicom, że zdecydowali się wysłać swoje pociechy na nasze półkolonie. Mamy nadzieję, że za rok też uda nam się zorganizować takie zajęcia.

Tymczasem życzymy wszystkim udanych wakacji – oby uśmiech nie znikał z Waszych twarzy!

Do zobaczenia we wrześniu ☺

FOTOGALERIA

Magdalena Glac

Scroll to Top