Za nami DZIEŃ OTWARTY!

Zanim drzwi otworzy się na oścież, można je nieco uchylić i zerknąć na to, jak szkoła przygotowuje się na wizytę swoich (być może) przyszłych uczniów.


Na korytarzach pojawiły się pięknie zapakowane prezenty, choinka przystroiła się z najpiękniejsze bombki i światełka, na kiermaszu świątecznym trwają ostatnie poprawki, bo każda ozdoba chce się pokazać z jak najlepszej strony, w salach czekają gry, pachną ciasteczka, słychać szelest kartek, z których powstaną piękne prace plastyczne.

   Z sali gimnastycznej dochodzą głosy krasnali i królewny – to ostatnia próba kółka teatralnego, które pod czujnym i życzliwym okiem pani Bogusi Cholewy-Gałuszki przygotowało specjalny spektakl dla naszych gości.  

W bibliotece przyjaźnie mruga książkowa choinka, a przygaszone światła i miękkie pufy tworzą atmosferę w sam raz dla teatrzyku Kamishibai, który już się nie może doczekać, by pokazać, co potrafi… O, słychać już Mikołaja i widać, że ma coś specjalnego dla wszystkich przybyłych. Można zaczynać! Aaa ciekawi jesteście jak było? No tak… O to zapytać trzeba tych, którzy skorzystali z naszego zaproszenia. Zdradzimy jedynie, że przy drzwiach wyjściowych usłyszeliśmy, że: „W szkole jest lepiej niż w McDonaldzie!” 🙂

ac

 

Scroll to Top