Nasi wspaniali szóstoklasiści

Niedawno dotarły do nas wyniki „Sprawdzianu szóstoklasisty” – bardzo możliwe, że historycznego, bo według zapowiedzi ostatniego. Okazało się, że nasi dzielni szóstoklasiści nie lękają się niczego, odważnie radzą sobie nawet w obliczu chwili historycznej.

Uczniowie pokonali stres, wytężyli umysły, odświeżyli wiedzę zdobytą w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego, przypomnieli sobie dodające otuchy uśmiechy swoich ulubionych (a jakże!) nauczycieli i ruszyli do boju! Efekt tej walki jest wyśmienity!

Z matematyki uzyskaliśmy (z tej radości część sukcesu jako grono pedagogiczne pozwalamy sobie przypisać 🙂 ) średnią na poziomie 75,8%, z języka polskiego 82,5% zaś z języka angielskiego 93%. Te dane same w sobie są imponujące, ale jeśli zestawić je z innymi szkołami… Są to najlepsze wyniki spośród wszystkich szkół cieszyńskich, a w województwie pozwoliły nam się uplasować na 23 miejscu (na 1126 szkół). Kochani Szóstoklasiści – jesteście wspaniali! Żal będzie się z Wami rozstawać, ale wiemy, że jesteście dobrze przygotowani do dalszych wyzwań.

 

Scroll to Top