• 30714224_1792357574405562_2466679960966791168_n.jpg

19 maja odbył się "Rodzinny piknik SPTE". Organizacja pikniku budziła wątpliwości ze względu na niesprzyjającą aurę, jednak Rada Rodziców była zdeterminowana i postanowiła zorganizować piknik niezależnie od pogody. Decyzja okazała się słuszna. W sobotę zaświeciło słońce i mogliśmy spędzić czas na szkolnym boisku, korzystając z licznych atrakcji kulinarnych i zabawowych.

Dziękuję Radzie Rodziców, trójkom klasowym, nauczycielom za organizację i przygotowane atrakcje. Był to dobry czas dla naszej szkolnej społeczności.

Joanna Gibiec

Nasza szkoła może się poszczycić nie tylko zdolnymi uczniami, ale również zaangażowanymi nauczycielami. Pani Kasia Krzempek-Ślezińska stworzyła scenariusz lekcji języka polskiego "Co się stanie w literaturze, jeśli "namieszamy" w niejednej lekturze?", który zyskał uznanie fachowców i  zajął pierwsze miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie na Najciekawszy Scenariusz Lekcji Języka Polskiego. Konkurs był organizowany przez RODN „WOM” w Katowicach i zespół doradców języka polskiego pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.

Pani Kasi gorąco gratulujemy i życzymy dalszego wzbudzania podziwu komisji wszelkich i zarażania uczniów swoją pasją!

ac

Na półkach szkolnego sklepiku pojawiły się jedyne w swoim rodzaju produkty. Po pierwsze są to przecudnej urody gadżety promujące SPTE. Po drugie jest to kolejny element akcji pozyskiwania środków na rozbudowę szkoły. Zatem jeśli chcesz się zaopatrzyć w coś, co nie tylko jest ładne i przydatne, ale też będzie pokazywało, że jesteś aktywnym członkiem naszej szkolnej społeczności, któremu zależy na przyszłości szkoły - przyjdź do "Chrupka" i pozwól sobie na małe zakupowe szaleństwo :)

Zobacz reklamę przygotowaną przez panią Magdalenę Glac.  

Pan Piotr Sikora w Złotej Trójce! Jakiej? Zajrzyjcie do najnowszego Głosu Ziemi Cieszyńskiej.