• 30714224_1792357574405562_2466679960966791168_n.jpg

Zanim drzwi otworzy się na oścież, można je nieco uchylić i zerknąć na to, jak szkoła przygotowuje się na wizytę swoich (być może) przyszłych uczniów.

Na korytarzach pojawiły się pięknie zapakowane prezenty, choinka przystroiła się z najpiękniejsze bombki i światełka, na kiermaszu świątecznym trwają ostatnie poprawki, bo każda ozdoba chce się pokazać z jak najlepszej strony, w salach czekają gry, pachną ciasteczka, słychać szelest kartek, z których powstaną piękne prace plastyczne.

   Z sali gimnastycznej dochodzą głosy krasnali i królewny - to ostatnia próba kółka teatralnego, które pod czujnym i życzliwym okiem pani Bogusi Cholewy-Gałuszki przygotowało specjalny spektakl dla naszych gości.  

W bibliotece przyjaźnie mruga książkowa choinka, a przygaszone światła i miękkie pufy tworzą atmosferę w sam raz dla teatrzyku Kamishibai, który już się nie może doczekać, by pokazać, co potrafi... O, słychać już Mikołaja i widać, że ma coś specjalnego dla wszystkich przybyłych. Można zaczynać! Aaa ciekawi jesteście jak było? No tak... O to zapytać trzeba tych, którzy skorzystali z naszego zaproszenia. Zdradzimy jedynie, że przy drzwiach wyjściowych usłyszeliśmy, że: "W szkole jest lepiej niż w McDonaldzie!" :)

ac