• 30714224_1792357574405562_2466679960966791168_n.jpg

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na remont i wyposażenie pracowni przyrodniczej!

W piątek 26 kwietnia Kościół Jezusowy w Cieszynie wypełniły dźwięki pieśni patriotycznych, które zaintonował potężny, dziecięcy chór złożony z uczniów wszystkich klas naszej szkoły. Śpiewając "Mazurka Dąbrowskiego", "Odę do radości" i "Rotę", wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie "Do Hymnu!" organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury. 

Niezależnie od wyników konkursu już jesteśmy dumni z naszych uczniów - pieśni śpiewane w pięknym wnętrzu kościoła, niesione przez prawie trzysta dziecięcych głosów robiły ogromne wrażenie. Nad całością czuwała niezastąpiona pani Grażyna Mrowiec, która ma jakąś moc nadprzyrodzoną - w kluczowym momencie wpatrywało się w nią tych trzystu uczniów a ich głosy podążały za każdym gestem naszej pani dyrygent. To było magiczne przeżycie!

Fotorelację można zobaczyć tutaj (na portalu ox.pl).

ac

Zanim drzwi otworzy się na oścież, można je nieco uchylić i zerknąć na to, jak szkoła przygotowuje się na wizytę swoich (być może) przyszłych uczniów.

 

Szóstego grudnia w sekretariacie pojawiła się sporych rozmiarów przesyłka z czerwoną kokardą. Choć często leżą tam różne pudła i pudełeczka, to wyglądało wyjątkowo! Przecież to Mikołajki! Dostaliśmy prezent!

W rolę Mikołaja wcielili się państwo Olszarowie i firma Infologic, a prezent to tablica interaktywna.

Bardzo dziękujemy za życzliwość i hojne wsparcie.

Minął już prawie cały semestr, a w szkole tyle się dzieje, że zapomnieliśmy pochwalić się nowym wystrojem szkolnego sklepiku.